امروز : 1398/12/1

تایپ حروف یونانی


تایپ حروف یونانی

 

کیفیت عالی با دانشجو آنلاین

 

تایپ کردن حروف انگلیسی و حروف یونانی برایتان سخت است؟

گزارش‌کار دانشگاهتان پر از فرمول با حروف یونانی است ؟ و با تایپ حروف یونانی در ورد مشکل دارید؟

 

یکی از مشکلاتی که بیشتر کاربران نرم افزار Word با آن مواجه هستند، تایپ حروف یونانی در word  در متن‌های فارسی است، حتما برای شما هم پیش آمده که در مقاله ، تحقیق، پایان‌نامه و... نیاز به تایپ حروف یونانی داشته باشید؟ اما به مشکل برخوردید...

ممکن است متن­های مختلفی را تایپ کنید، ازجمله: متن فارسی، متن انگلیسی، شعر، متون عربی و جزوات دانشگاهی. در این میان جزوات دانشگاهی یا متون تخصصی و کتاب­های علمی که شامل انواع فرمول‌ها و حروف یونانی می­باشند دارای اهمیت بیشتری هستند، به دلیل اینکه اگر نتوانید فرمول­هارا وارد متن کنید، متن تایپ شده شما اهمیتی نخواهد داشت و کار ناقص خواهد ماند.

 

حتی در بسیاری از موارد لازم است که در نمودارهای متلب، متن‌ها، علائم یونانی و یا فرمول‌های ریاضی  نوشته شود. متن‌های در نمودار می‌توانند به صورت bold (ضخیم)، Italic (مایل) و حروف یونانی بهبود یابند.

تایپ حروف یونانی پروژه‌های شما در word، Matlab و هر برنامه دیگری که شما بخواهید، یکی از خدمات دانشجو آنلاین می‌باشد.

 

سفارش آنلاین تایپ حروف یونانی خود را به دانشجو آنلاین بسپارید.

  • یک فرمول ریاضی از حروف انگلیسی یا یونانی، نمادها و اشکال و پارامترهای مختلفی تشکلیل شده است. تایپ تخصصی مانند فرمول‌نویسی با حروف یونانی، ترسیم نمودار، جدول و شکل در دانشجو آنلاین صورت خواهد پذیرفت. در این نوع سرویس، تنها کافیست سفارش خود را بصورت الکترونیکی درآورده و برای ما ارسال نمایید. به بیان ساده‌تر برای ارسال متن خود می‌توانید آنرا اسکن نموده، با تلفن همراه عکس برداری کرده و یا از دوربین دیجیتال کمک بگیرید.
  1. تایپ حروف یونانی و فرمول‌های ریاضی فوری و ارزان در دانشجو آنلاین
  2. ما با کمترین هزینه و بالا ترین کیفیت سفارش شما را تحویل میدهیم
  3. امكان تایپ حروف یونانی در تمام محيط‌هاي تايپي (مانند Word، سيستم‌هاي اتوماسيون و ...)

 

 

همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید تا کمتر از 15 دقیقه فاکتور شما صادر گردد