امروز : 1398/12/1

تایپ اداری


تایپ اداری

 

تایپ انواع نامه‌های اداري- پايان نامه - کتاب توسط

 

تایپیست هاي حرفه ای بصورت بسیار حرفه ای و فوری و ارزان.

 

با توجه به افزایش مکاتبات به صورت‌های اینترنتی الکترونیکی و سنتی و استفاده بهینه از نحوه تایپ و مگارش پارسی دانشجوآنلاین بر آن شده تا در نگارش صحیح  و تایپ متون اداری به شما مخاطبان عزیز کمک نماید.

  گروه دانشجو آنلاین متشکل از اعضای حرفه‌ای در مجموعه فعالیت‌های مرتبط با پژوهش‌های علمی و عملیاتی است که توانمندی و قابلیت‌های خود را معطوف به همیاری با سازمان‌ها، شرکت‌ها، گروه‌های پژوهشی، ناشران و... در زمینه تایپ نامه‌های اداری و متون تخصصی نموده است تا با در اختیار گذاردن دانش تخصصی و تجربیات حرفه‌ای خود با ایشان، سطح فعالیت‌های علمی و اجرایی را ارتقاء بخشد.

 

انتشارات یا سازمانی هستید که به دنبال راحت‌تر کردن تایپ نامه‌های اداری خود می‌باشید؟

دانشجو هستید؟ تایپ نامه‌های اداری خود را به ما بسپارید...

بدنبال کار هستید و نیاز به رزومه قوی می‌باشید؟؟

 

در خواست شغل با اینکه یکی از نامه‌های اداری بسیار رایج است اما چون نویسندگان آن غالبا تجربه اداری ندارند در تنظیم نوشته خود دچار مشکل می شوند.

تایپ نامه اداری و رزومه خود را به دانشجو آنلاین بسپارید.

اگر به دنبال کاهش هزینه، تایپ اداری تخصصی (استفاده از تایپیست متخصص)، صرفه جویی در زمان، افزایش حجم کارتان هستید می‌توانید از خدمات نوین موسسه دانشجو آنلاین در زمینه تایپ اداری استفاده نمایید.

 

تایپ نامه‌های اداری در زمينه‌هاي گوناگون (اجتماعي، سياسي، اقتصادي، فرهنگي، ادبي، ديني، علمي، فني، كشاورزي، نظامي، هنري، ورزشي و نظاير اينها)

تایپ فوری نامه اداری

انتخاب قالب متن برای نامه اداری شما

تایپ نامه اداری و ویرایش محتوای ادبی و علمی

 

تایپ اداری در دانشجو آنلاین به صورت کاملا حرفه‌ای و بدور از هرگونه غلط املایی و با استفاده از متخصصین این امر که اشراف بر روی نوع متن شما داشته باشند انجام می‌شود. در موقع سفارش، مشتری نوع متن خود را از نظر محتوایی، علمی، خبری و... معلوم می‌نماید که این امر به کیفیت بالای تایپ منجر خواهد شد.

 

خدمات ویرایشی در تایپ اداری در موسسه دانشجو آنلاین :

  1. مرتب نمودن متن 2- تنظیم متن بر اساس شیوه‌نامه ( شیوه نامه دانشگاه یا انتشارات ) 3- پاراگراف بندی 4- اصلاح نیم فاصله 5- تنظیم شماره – تاریخ- عنوان واحد گیرنده- عنوان واحد فرستنده- موضوع- نام و عنوان امضاء کننده نامه- امضای نامه بوسیله شخص صلاحیتدار- تهیه و تایپ نامه روی کاغذهای اداری – رعایت ضوابط نامه نگاری. 6- تنظیم فاصله چپ و راست متن 7- تنظیم فاصله بالا و پایین متن

 

ما بهترین کیفیت را

همراه با قیمتی ارزان

همراه با زمانبندی دقیق

همراه با آسایش و امنیت خدمات آنلاین

در اختیار شما قرار می‌دهیم.

 

تایپ صحیح و سریع متون اداری، دست نویس ،مجله، روزنامه،  جزوات و فایل های صوتی خود را از دانشجوآنلاین بخواهید.

کافی است تصویر متون خود را جهت تایپ ایمیل یا وایبر نمایید.

 

 

همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید تا کمتر از 15 دقیقه فاکتور شما صادر گردد