امروز : 1399/1/15

تایپ از دستنویس


تایپ از دستنویس

 

به دانشجو آنلاین اعتماد کنید

 

با توجه به اینکه دانشجویان، مترجمان، مولفین، انتشارات‌ها، مولفین برای تایپ مقالات، پایان نامه، کتاب، متون ترجمه شده، مطالب خود نیاز به صرفه جویی در زمان و هزینه دارند، موسسه دانشجو آنلاین با افتخار اعلام می‌دارد که آمادگی ارائه خدمات در زمینه تایپ را دارا می‌باشد.

دانشجو هستید؟ حجم دستنویس‌های شما زیاد است؟

 تایپ دستنویس‌هایتان زمان‌بر می‌باشد؟ نگران هزینه سنگین تایپ دستنویس‌های خود هستید؟

 

در صورتی که می خواهید دستنویس‌های خودتان را تایپ کنید، می‌توانید در این راستا از خدمات ویژه دانشجو آنلاین به صورت آنلاین بهره‌مند گردید. با ما به کمترین غلط‌های املایی و کمترین زمان و هزینه را برای تایپ دستنویس‌ها و ویرایش متن تایپ شده نیاز خواهید داشت.

برای تایپ دستنویس شما از تایپیست متخصص رشته شما کمک می‌گیریم: طبقه‌بندی تایپیست‌ها به زمینه‌های پزشکی، علوم پایه، حقوق، زیست شناسی و ... از ابتکارات این مرکز بوده و دانشجو آنلاین این را می‌داند که تایپیست باید با اصطلاحاتی که تایپ می‌کند آشنا باشد تا کمتر غلط املایی داشته باشد و مولف یا مترجم و مشتریان گرامی به کمترین اصلاحات نیاز داشته باشند.

تایپ از دستنویس در زمینه‌های تخصصی گروه فنی مهندسی، علوم پایه، علوم پزشکی، علوم انسانی، کشاورزی، هنر

شما دانشجویان عزیز تایپ دستنویس‌های پایان نامه خود را به دانشجو آنلاین بسپارید. تا در کمترین زمان و هزینه در فایل word دریافت کنید.

تایپ دستنویس ترجمه (تایپ برای مترجم‌ها : اگر مترجم هستید و ترجمه‌هایتان نیاز به تایپ فوری دارند، به دانشجو آنلاین اعتماد کنید.)

 

  • تهیه اسکن از دستنویس‌های خود
  • گرفتن عکس از دستنویس‌های خود
  • از روی دستنویس‌های خود بخوانید و صدای خود را ضبط نمایی
  • ارسال دستنویس‌ها از طریق پست
  • ارسال از طریق فکس
  • ارسال از طریق پیک در تهران جهت تایپ دستنویس‌های خود
  • تحویل حضوری جهت تایپ دستنویس‌های خود

 

سایت دانشجو آنلاین به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن فایل word دستنویس و جزوات خود را در اختیار داشته باشید.

 

 

همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید تا کمتر از 15 دقیقه فاکتور شما صادر گردد