امروز : 1398/12/1

تایپ علمی


تایپ علمی

 

بهترین‌ها را از دانشجو آنلاین بخواهید

 

شاید تا بحال شما قصد تایپ متون علمی در راستای فیزیک، شیمی، ریاضی و یا هر مطلب علمی دیگر را داشته باشید و حجم متن علمی شما بالا باشد، ولی بنا به دلیل عدم توانایی و زمان کافی در تایپ به مشکل برخوردید؟؟

مقالات علمی نشان‌دهنده‌ی علاقه‌ی دانشجو به انجام کار تحقیقاتی و میزان جدیت وی در انجام آن می‌باشد. به تجربه ثابت شده است که دانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکترا دارند.

 

امروزه تقریبا اکثر مجلات علمی، مقالات خود را به صورت تایپ شده می‏پذیرند، به همین دلیل و برای تایپ متون علمی مؤلفان محترمدانشجو آنلاین آمادگی خود را در زمینه تایپ علمی اعلام می‌دارد.

تایپ متون علمی فوری | تایپ متون علمی ارزان | تایپ متون علمی اینترنتی | تایپ متون علمی فوری و ارزان | تایپ متن تخصصی و علمی آنلاین

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب موسسه دانشجوآنلاین علاوه بر ارائه کیفیت مناسب، زمان تحویل مناسب، نظم در تحویل و پشتیبانی لحظه‌ای، داشتن هزینه‌ای معقول و منصفانه می‌باشد.

 

ویراستاری علمی و فنی

اگر جزو کسانی هستید که کتاب خود را آماده کرده‌اید، اما هر بار که می‌خواهید آن را چاپ کنید به مشکلات جدیدی برمی‌خورید، تایپ علمی و ویرایش علمی و ادبی آن را به دانشجو آنلاین بسپارید...

اگر جزو کسانی هستید که پایان نامه خود را برای ارائه آماده کرده‌اید، اما هر بار که می‌خواهید آن را تحویل دهید استاد راهنمایتان آن را به شما برمی‌گرداند!

راه رهایی از تمامی غلط‌های علمی و ادبی متن موردنظر موسسه دانشجو آنلاین است. این موسسه  آمادگی خود را برای برداشتن گام نهایی و همراهی‌تان تا چاپ کتاب و پایان نامه شما اعلام می‌دارد!

 

تایپ و ویرایش علمی

تنظیم فاصله و نیم فاصله‌ها

نسخه‌خوانی برای اصلاح غلط‌های املایی از نسخه اصلی

علامت گذاری شامل نقطه، ویرگول، علامت تعجب، علامت سوال و غیره

تنظیم فونت‌ها شامل نوع فونت و سایز متن و تیترها

ویرایش ادبی

تغییر کلی متن برای شیوایی و انتقال بهتر مفهوم

 

 

همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید تا کمتر از 15 دقیقه فاکتور شما صادر گردد