امروز : 1398/12/1

تایپ و حروف‌چینی


تایپ و حروف‌چینی

 

دانشجو آنلاین

 

کتاب مثل فایل‌های ساده نیست که بنویسین و بره. این کتاب ممکنه سال‌ها و سال‌ها ازش استفاده بشه و خیلی از افراد ازش استفاده کنند. پس باید تا جایی که ممکنه قشنگ و اصولی حروف‌چینی بشه. در حال حاضر با دانشجو آنلاین  بهترین و باکیفیت‌ترین کتاب‌ها (در حد کتاب‌های Springer) رو حروف‌چینی و صفحه‌آرایی کنید.

موسسه دانشجو آنلاین بعنوان یکی از خبره‌های کار تایپ کتاب و نشر که سالیان سال قلم‌های فارسی و حروف‌چینی و کتاب‌آرایی دغدغة او بوده و با کوشش فراوان، نوآوری‌هایی در این زمینه داشته است،  با افتخار اعلام می‌دارد که با مجربترین و متخصصین تایپیست‌های متخصص در زمینه تایپ کتاب و حروفچینی آماده ارائه خدمات نوین می‌باشد.

 

تایپیست‌های کاربلد و خبره در زمینه تایپ و حروفچینی ، آنان که دغدغة انتقال پیام و ارایة هرچه بهتر محتوی به مخاطبان کتاب را دارند و به خاطر ارتباط مداوم با خوانندگان از تنگناها و محدودیت‌های موجود در حروف و قلم‌ها و شیوه‌های حروف‌چینی و کتاب‌آرایی آگاهی دارند را از دانشجو آنلاین بخواهید.

تایپ و حروفچینی در دانشجو آنلاین، تایپ و حروفچینی ارزان، تایپ و حروفچینی آنلاین و فوری، تایپ و حروفچینی با مجربترین تایپیست‌های متخصص در زمینه تایپ و حروفچینی کتاب و پایان‌نامه

ما دنبال ساده کردن حروف‌چینی با حفظ ملاحظات زیبایی‌شناسی آن هستیم. برای دانشجو آنلاین مهم است که خوانندة کتاب هنگام مطالعه سکندری نخورد، به خاطر فواصل نادرست بین کلمه‌ها سردرگم نشود و خواندن او هر چه آسان‌تر و بدون ابهام ادامه پیدا کند. تایپ و حروفچینی خود را بصورت اینترنتی به مابسپارید.

 

تایپ و حروف‌چینی فوری و بدون غلط املایی پایان‏نامه و کتاب همراه با صفحه‏آرایی، ویرایش، تنظیم فهرست مطالب با شماره صفحات، رسم جدول ونمودار، وارد کردن عکس در فایل، پاورقی فارسی، پاورقی لاتین، تایپ فارسی و لاتین فرمول‌های ریاضی توسط تایپیست‌های ما انجام می‌گردد.

سفارش تایپ و حروفچینی کتاب و پایان نامه آنلاین ، فوری

ارسال جزوه، دستنویس و... از طریق ایمیل یا سایت

 

 

همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید تا کمتر از 15 دقیقه فاکتور شما صادر گردد