امروز : 1399/1/15

سفارش تایپ فارسی و انگلیسی


سفارش تایپ فارسی و انگلیسی

 

از مشکلات معمولی که کاربران فارسی زبان با آن مواجه می‌شوند عبارتند از:

  • تایپ متون انگلیسی با حجم بسیار زیاد و در زمان بسیار کوتاه
  • تایپ فارسی هنگامی که با متون انگلیسی ترکیب می‌شود

 

بهم ریختن نوشته و کلمات به خصوص زمان تایپ فارسی و انگلیسی در word یکی از مشکلات همیشگی کاربران هست .

برای تایپ فارسی و انگلیسی همزمان تنها سرعت کافی نیست، بلکه تسلط تایپیست روی متن از لحاظ لغوی نیز شرط مهمی به شمار می رود.

از این رو موسسه دانشجو آنلاین در جهت کاهش تعداد غلط تایپی در حوزه تایپ انگلیسی از تایپست‌های مسلط به زبان انگلیسی با مدرک تافل استفاده کرده است. همچنین این امر باعث شد چنانچه در متن‌ اصلی غلط نوشتاری وجود داشته باشد، توسط تایپیست مرتفع گردد.

 

شما می‌توانید سفارش تایپ فارسی و انگلیسی خود را پس از ثبت نام در سایت، ثبت کنید تا در کمتر از 15 دقیقه سفارش شما توسط اپراتور بررسی شده و پیش فاکتور به صورت رایگان از طریق پیام کوتاه و ایمیل به شما مخابره گردد.

 

شاید تایپ فارسی و انگلیسی به اندازه‌ی صفحه آرایی پیچیده نباشد اما تایپ با استفاده از اصول صحیح و فاصله‌گذاری و علامت گذاری صحیح اساس صفحه‌آرایی اصولی و درست است. مطلبی که به درستی تایپ شده باشد به صفحه‌آرا این امکان را می‌دهد که با سرعت بالا و تمرکز بیشتر بر روی زیبایی و صفحه آرایی ، کار را به اتمام برساند و تایپ اصولی باعث صرفه جویی در هزینه و زمان خواهد بود.

در مراحل آماده‌سازی پایان نامه، کتاب، مقاله و... مخصوصا زمانی که مطالب دستنویس فارسی و انگلیسی همزمان باشد، یکی از وقت‌گیرترین مراحل کار تایپ می‌باشد.

دقت و رعایت اصول در تایپ فارسی و انگلیسی از مهم‌ترین نکات تایپ می‌باشد.

 

دانشجوآنلاین تایپ متون کاملا تخصصی انگلیسی و فارسی را با نهایت دقت، سرعت، کیفیت و با قیمت منصفانه و دانشجویی ارائه می‌نماید. این مرکز با در اختیار داشتن زبده‌ترین تایپیست‌های تخصصی در جهت سفارش تایپ فارسی و انگلیسی در زمینه‌های تخصصی مختلف، قادر به پشتیبانی از کلیه‌ی رشته‌ها و گرایش‌های مختلف دانشگاهی می‌باشد.   

 

سفارش تایپ فارسی و انگلیسی آنلاین، سفارش تایپ فارسی و انگلیسی فوری و ارزان، سفارش تایپ فارسی و انگلیسی اینترنتی

سفارش تایپ فارسی و انگلیسی خود را به ما بسپارید و در کمترین زمان ممکن متن تایپ شده خود را از ما تحویل بگیرید

ما با کمترین هزینه و بالا ترین کیفیت سفارش شما را تحویل میدهیم

 

 

همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید تا کمتر از 15 دقیقه فاکتور شما صادر گردد