امروز : 1399/1/15

قیمت تایپ


قیمت تایپ (Price Type)

 

 

دانشجو آنلاین بزرگترین مرکز تایپ و ترجمه آنلاین

 

 

ما اطمينان را به وجود مي آوريم

 

 

ضمانت کیفیت               قیمت تایپ مناسب

 

 

قبول سفارش تایپ فارسی و انگلیسی همه‌ی متون به صورت آنلاین و ارزان

امروزه نیاز به تایپ در تمامی زمینه‌ها مشاهده می‌شود. دیگر مانند سابق تایپ مختص دانشجویان و یا دانش‌آموزان نیست، بلکه در جهانی که هر روز در حال پیشرفت است نیاز به تایپ کردن مطالب به صورت حرفه‌ای کاملا واضح است.

سایت دانشجو آنلاین در همین زمینه به عنوان بزرگترین موسسه آنلاین و تخصصی کشور کلیه‌ی سفارشات تایپ تخصصی را با بهترین کیفیت ، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بالاترین دقت و پایین‌ترین قیمت تایپ ارائه می‌نماید.

 

به دلیل توجه به حساسیت مشتریان در رابطه با زمان و قیمت تایپ ، کلیه ی سفارشات مربوط به تایپ پایان نامه یا مقالات و اسناد دولتی و خصوصی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و کم‌ترین قیمت تایپ صورت می پذیرد.

همچنین سفارش تایپ تخصصی شامل فرمول‌نویسی، ترسیم نمودار، جدول و شکل پذیرفته می‌شود. در دانشجو آنلاین، تنها کافیست سفارش خود را بصورت الکترونیکی درآورده و برای ما ارسال نمایید. به بیان ساده‌تر برای ارسال متن خود می توانید آنرا اسکن نموده، با تلفن همراه عکس برداری کرده و یا از دوربین دیجیتال کمک بگیرید.

دانشجو آنلاین با برترین تایپیست‌ها به خوبی فرمول‌ها و جداول پیچیده را طراحی کرده و تایپ متون پایان نامه‌ها و رساله‌ها را با کیفیت فوق العاده و قیمت تایپ پایین انجام می‌دهد.

 

چنان چه قصد تایپ مطلبی به زبان انگلیسی را دارید می توانید این کار را به ما بسپارید. تایپ متن شما در ‌رین زمان و با هزینه‌ای مناسب برای شما انجام می‌شود. شما می‌توانید متن مورد نظر خود را در قالب‌های مختلفی برای ما ارسال کنید.

جهت اطلاع از قیمت تایپ به سایت مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید تا در عرض 15 دقیقه سفارش تایپ شما قیمت‌گذاری شود.

 

چرا مرکز خدمات تایپ و صفحه آرایی دانشجو آنلاین

پرداخت هزینه کمتر و کیفیت بهتر

بازپرداخت درصورت عدم رضایت

دسترسی همیشگی به مترجم و تایپیست

مشاهده سوابق مترجمین و تایپیست ها

انتخاب تایپیست و مترجم توسط شما

 

 

همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید تا کمتر از 15 دقیقه فاکتور شما صادر گردد