امروز : 1398/12/1

ترجمه مقاله


ترجمه مقاله

 

ترجمه مقاله  (essay translation) از جمله کارهای تخصصی و ویژه یک مرکز ترجمه محسوب می شود زیرا افراد صاحب فن و دانش برای چاپ و نشر مقالات خود در نشریات بین المللی مایل به ترجمه کار خود به زبانهای مختلف هستند.

 

 

ثبت نام و ثبت سفارش کنید

 

از آنجا که مقاله، حاصل کار پژوهشی نویسنده است و مربوط به رشته خاص و حاوی اصطلاحات تخصصی است،مترجم باید از دانش کافی در مورد ترجمه مقاله و رعایت نکات نگارشی و ویراستاری برخوردار باشد و ضمن آنکه مترجم باید با اصطلاحات و لغات کاربردی که در مقاله استفاده شده است هم آشنا باشد تا بتواند منظور و مفهوم نویسنده را به درستی به مخاطبان منتقل کند.

 

لیست هزینه ترجمه

 

هدف کاربر از انجام ترجمه  اثر آن است که آن را در جایی ارایه کند این امر اهمیت کار مترجم را چند برابر می کند و دقیقا به همین علت ترجمه مقاله دقت بیشتر مترجم را طلب می کند. مترجم باید از ساختار های صحیح و دقیق در جمله بندی استفاده کند. هم چنین باید لغات را به درستی معنا یابی کرده و منظور واقعی نویسنده را هم در متن ترجمه شده به خوانندگان برساند.

 

امکان ارسال سفارش از طریق تلگرام (اینجا کلیک کنید)

 

این امر بیانگر دو نکته است نخست آنکه مترجم مسلط به فن معادل سازی در ترجمه باشد یعنی بتواند لغاتی را در ترجمه ی خود به کار ببرد که معادل لغات و کلمات استفاده شده در زبان مبدا است. دوم آنکه در ترجمه مقاله از اصول و ضوابط نگارشی پیروی کند و با جا به جایی صیحیح کلمات در جملات ،متنی روان و بلیغ را در اختیار کاربران قرار دهد.از طرف دیگر ترجمه موجب شناخته شدن مترجم خواهد شد و در نتیجه این امرهم  برای خود مترجم و در هم برای مرکز ترجمه نوعی تبلیغ محسوب می شود.

 

02144648626 -02144648681 -09129227837

Daneshjoonline1@Gmail.com

 برقراری تماس از طریق تلگرام و ایمو نیز مقدور است

 

مرکز ترجمه دانشجو آنلاین با در اختیار داشتن مترجمان ماهر در فن ترجمه و هم چنین بهره گیری از کارشناسان زبردست در امر ویراستاری موفق به جلب رضایت کاربران بسیاری گشته و این امر ضامن پیشرفت مرکز در جهت رسیدن به آرمان که همانا وفاداری مشتریان است شده است.

                             

با یک کلیک، همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید تا کمتر از 15 دقیق فاکتور شما صادر گردد

 

از دلایلی که مشتریان ما را راغب به استفاده از خدمات ترجمه این موسسه می‌کند، قیمت مناسب، تحویل فوری، پذیرش سفارش آنلاین، کیفیت فوق‌العاده و سرعت مناسب در تحویل کار می‌باشد.

 

ترجمه دانشجويي ارزان | ترجمه دقيق مقالات دانشجوئي | ترجمه دانشجويي متون و مقالات دانشجويي، ترجمه مقاله | ترجمه دانشجویی فوری | ترجمه ارزان | خدمات ترجمه دانشجویی اینترنتی , ترجمه انگلیسی به فارسی ارزان , ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله | ترجمه مقاله تخصصی | خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی | ترجمه ارزان | ترجمه فارسی به انگلیسی دانشجویی ارزان | ترجمه دانشجویی مقالات، تحقيق، كتب و پايان نامه‌های دانشجویی براي دانشجويان و اساتيد دانشگاه‌ها در هر نقطه‌ای از كشور

 

 

ترجمه متن کامپیوتر   ترجمه تخصصی مکانیک   ترجمه تخصصی متن مدیریت   ترجمه فوری متن پزشکی   ترجمه ارزان متن زیست شناسی  ترجمه فوری متن حسابداری  ترجمه تخصصی متن زیست شناسی  ترجمه تخصصی رشته هنر   ترجمه تخصصی متن روانشناسی  ترجمه آنلاین و ارازن متون حقوقی  ترجمه فنی رشته کشاورزی  ترجمه مقالات رشته عمران  ترجمه تخصصی مقاله شیمی  ترجمه فوری متن تربیت بدنی  ترجمه تخصصی متن برق و الکترونیک  ترجمه متون علوم سیاسی  ترجمه متن آنلاین فلسفه  ترجمه تخصصی رشته معماری  ترجمه تخصصی متن مهندسی متالورژی و مواد  ترجمه تخصصی متن علوم اجتماعی  ترجمه متن تخصصی مهندسی پلیمر   ترجمه متن تخصصی مهندسی برق