امروز : 1398/12/1

ترجمه آنلاین


ترجمه آنلاین

 

ترجمه آنلاین (online translation)  به معنی انجام ترجمه از طریق برقرای ارتباط با مترجم از طریق اینترنت و ارسال متن مورد نظر برای ترجمه از طریق اینترنت یا شبکه های اجتماعی و دریافت آن به همان طریق تعریف می شود.

 

در حال حاضر گسترش فناوری سبب تسهیل در امور روزمره و دگرگونی در دانش شده است ، ترجمه هم از این امر مستثنی نیست، تغییرات در تکنولوژی و فناوری و به تبع آن بروز و ظهور شبکه های اجتماعی امکانات بیشتری را در اختیار کاربران  و هم چنین صاحبان فن ترجمه قرار داده است، تا بتوانند با توجه به نیاز های مخاطبشان درصدد ارایه خدمات بهتر و سریعتر جهت جلب رضایت و تامین نظر آنان برآیند .

 

ترجمه آنلاین ترکیبی است از دانش ترجمه و سرعت فوق العاده ارسال و تبادل اطلاعات در شبکه های جهانی که برای مخاطبان فن ترجمه از یک سو و مترجمان از سویی دیگر بسیار مفید و موثر واقع شده است. برای مخاطبان از آن رو مفید است که امکان دریافت متن ترجمه شده را در اسرع وقت خواهند داشت. و برای مترجمان از آن رو مفید است که امکان گرفتن بازخورد سریع در رابطه با ترجمه انجام شده را دارند.

 

در ضمن سرعت بالای دریافت و ارسال متن برای هر دو گروه مترجمان و مخاطبان سبب صرفه جویی دروقت آنها خواهد بود و و همین امر نقطه قوت پرنگ روش ترجمه آنلاین محسوب می شود..سیستم ترجمه دراین  روش فرصتی  را برای مخاطب فراهم کرده که بتواند با صرف  حداقل زمان و بدون نیاز به پرداخت هزینه ای بابت ایاب و ذهاب ناشی از  مراجعه ی حضوری به مرکز ، از خدمات ترجمه ای  که توسط مترجمان حاذق  انجام می شود بهره مند گردد.

 

نیاز روز افزون مخاطبان برای در اختیار داشتن هر چه سریعتر متن ترجمه شده در ضمن داشتن کیفیت بهتر خدمات رسانی به مخاطبان، موسسه دانشجو آنلاین  را بر آن داشت که از شبکه های اجتماعی و شبکه های اینترنتی جهت دستیابی به اهدافمان که همانا جلب رضایت مشتری است بهره ببریم.

 

ترجمه آنلاین روشی است که مخاطب با ارسال متن و مطلب مورد نظر وی برای انجام ترجمه از طریق ایمیل و یا تلگرام، خواهد توانست ترجمه متن  و هر گونه مشکل و یا سوال در مورد مطالب ترجمه شده  را در اسرع وقت دریافت کند.چرا که ، مترجم آنلاین پاسخگوی نیاز مخاطبان خواهد بود.

 

ثبت سفارش فوری و ارسال فاکتور کمتر از 15 دقیقه

 

لیست قیمت ترجمه