امروز : 1398/12/1

ترجمه تخصصی متن کامپیوتر


ترجمه تخصصی متن کامپیوتر (Professional translation computer)

 

با سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان رشته کامپیوتر

همه ما مطلع هستیم که علم کامپیوتر جزء علوم روز دنیاست و کمتر کسی در دنیا وجود دارد که با کامپیوتر و کاربرد های آن آشنا نباشد.

 تحصیل در رشته کامپیوتر هم یک امر ضروری برای دانش آموزان و دانشجویان در هر کشوری می باشد، چون تمامی مشاغل و کارها به نوعی با این رشته در ارتباط هستند. بنابراین شما دانشجویان و دانش آموزان عزیز برای اینکه از کشورهای توسعه یافته در زمینه رشته کامپیوتر عقب نیفتید نیاز دارید با ترجمه کتب، مقالات و تمامی منابع در دسترس از این رشته، به زبان فارسی، خود را همگام و بروز رسانی نمایید.

 با توجه به گرایشهای رشته کامپیوتر که شامل  علوم کامپیوتر، مهندسی نرم افزار، مهندسی سخت افزار، مهندسی فناوری اطلاعات، معماری کامپیوتر، هوش مصنوعی، مگاترونیک، الگوریتم ها و محاسبات، مهندسی فناوری اطلاعات، شبکه های کامپیوتری، امنیت اطلاعات، تجارت الکترونیک می باشد، پیداست که ترجمه تخصصی متون گرایشهای ذکر شده نیاز به تخصص ویژه ای دارد که به فهم و تجزیه و تحلیل خاصی نیز نیاز دارد.

 با افتخار می توانیم به شما دانشجویان عزیز اعلام نماییم که شما می توانید از طریق پل ارتباطی ما یعنی پورتال دانشجو آنلاین تمامی ترجمه های خود، از زبان انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی را انجام دهید.

همچنین شما سروران می توانید متون تخصصی گرایشهای مختلف مربوط به رشته کامپیوتر را از چندین زبان زنده دیگر دنیا به فارسی و بالعکس انجام دهید. در واقع شما ترجمه متون تخصصی خود را از طریق پل ارتباطی ما بصورت آنلاین به افراد متخصصی که در رشته کامپیوتر و در مقاطع تحصیلات تکمیلی، فارغ التحصیل شدند، سپرده و در مدت زمان کوتاهی ترجمه سلیس و روانی را دریافت خواهید کرد.

 از مزیت های سایت ما این است که شما سروران گرامی در هر زمان از شبانه روز می توانید بصورت آنلاین سفارش خود را در سایت ثبت کنید و سریعا از هزینه های مربوط به خدمات ما مطلع شوید.

 همچنین می توانید به منظور برگرداندن زبان مقالات خود از فارسی به انگلیسی به منظور به چاپ رساندن در ژورنالهای خارجی از خدمات ما بهره مند شوید.

در پایان امیدوار هستیم که بتوانیم با ارائه خدمات از طریق موسسه یعنی دانشجو آنلاین، در تمام مقاطع تحصیلات تکمیلی با شما همراه بوده و کمی از این مسیر پر پیچ و خم  علم و دانش را برای شما هموار کنیم.

 

همین حالا سفارش کامپیوتر خود را ثبت کنید