امروز : 1398/12/1

ترجمه تخصصی متن مکانیک


ترجمه تخصصی متن مکانیک  (Mechanic Professional translation)

 

با سلام

همانطور که شما دانشجویان گرامی مستحضر هستید، رشته مهندسی (Mechanical engineering) مکانیک بخشی از علم فیزیک بوده و تا حد زیادی با علم ریاضی و قوانین آن در ارتباط است، بنابراین شما دانشجویان عزیز برای فراگیری این علم باید از قدرت تجسم و هوش بالایی برخورد باشید.

با توجه به حساسیت و دقت بالای این رشته، ترجمه متون تخصصی مربوط به دروس و متون این رشته به زمان و تخصص زیادی نیاز دارد. بخاطر مفهومی بودن این رشته، شما دانشجویان عزیز برای ترجمه متون خارجه مربوط به این دروس، یا خودتان باید تخصص لازم داشته باشید و یا آنرا به متخصصین این کار بسپارید.

 موسسه ما (دانشجو آنلاین) با داشتن 4000 مترجم متخصص در این زمینه، قادر است تمامی متون تخصصی مربوط به گرایشهای مختلف رشته مکانیک را به طور سلیس و روان از زبان لاتین (انگلیسی) به فارسی و فارسی به انگلیسی برگرداند و شما دانشجویان  گرامی می توانید در هر ساعتی از شبانه روز سفارش مورد نظر خود را در سایت ما ثبت کنید و در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ خود را در یافت نمایید.

همان طور که می دانید رشته مکانیک شامل گرایشهای مختلفی مانند حرارت و سیالات، طراحی جامدات، ساخت و تولید و مهندسی دریا در دانشگاه های ایران می باشد. همچنین این رشته دارای گرایشهای خاص مانند مکانیک خودرو، مکانیک هوا فضا، مکانیک دریا، مکانیک ماشین های ریلی، مکانیک تاسیسات، مکانیک نیروگاه، مکانیک- بیومکانیک، مکانیک- مکاترونیک و مکانیک-سیستم های انرژی می باشد و  ما با افتخار می توانیم به شما دانشجویان عزیز رشته مکانیک این نوید را دهیم که در هرزمانی که شما اراده کنید، می توانیم ترجمه تخصصی مربوط به متون تخصصی تان را توسط مترجمین متخصص موسسه مان انجام دهیم، چرا که تمامی این مترجمین، دانشجویان رشته مکانیک و یا فارغ التحصیلان این رشته در مقاطع تحصیلی تکمیلی می باشند و بهترین ترجمه را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 در پایان امیدواریم که بتوانیم  ذره کوچکی از  مشقت و سختی شما سروران گرامی را کاسته و در حرکت علمی رو به جلو و پیشرفت ایران عزیزمان با شما سروران گرامی شریک باشیم. 

 

همین حالا سفارش مکانیک خود را ثبت کنید