امروز : 1398/12/1

ترجمه تخصصی متن پزشکی


ترجمه تخصصی متن پزشکی :

 

با سلام

گرایشهای مختلف رشته های پزشکی، علاقمندان زیادی در سرتاسر دنیا دارد. در کشور ما هم رشته های پزشکی طرفدار زیادی دارد و رقابت برای قبولی در این رشته ها بسیار زیاد می باشد.

 به دلیل اهمیت این رشته و نیاز به دقت بالا برای فهم درسهای این رشته و سروکار داشتن با سلامت موجودات زنده بویژه انسان، بروز بودن و همگام شدن با علم، ترقی و پیشرفت دنیا، یک امر ضروری و الزامی می باشد. بنابراین دانشجویان این رشته نیاز دارند تا با ترجمه تخصصی کتب، مقالات، مجله ها، نشریات، مقالات، ماهنامه ها، فصل نامه ها و متون خود که به زبان لاتین و یا دیگر زبانهای زنده دنیا می باشد، از علم روز دنیا باخبر شوند و همگام با آن پیش روند.

 از این رو موسسه ما، دانشجو آنلاین، سعی بر آن داشته تا توسط متخصصین این رشته ، که همگی دانشجو و یا فارغ التحصیل از این رشته می باشند، بتواند نیاز شما دانشجویان عزیز را برطرف نماید  و امیدواریم که بتوانیم با ترجمه ویژه و تخصصی متون شما، خدمت ناچیزی به شما سروران کرده باشیم. موسسه ما بصورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان می باشد و شما دانشجویان عزیز علاوه بر شماره های درج شده در سایت می توانید از طریق شبکه های اجتماعی، وایبر و غیره با ما در تماس باشید.

 ثبت سفارش شما هم بصورت 24 ساعته و در هر زمان از طول شبانه روز می تواند، انجام بگیرد. اکنون با افتخار میگوییم که ما در این موسسه ترجمه تخصصی تمام گرایشهای رشته پزشکی را که شامل آسيب شناسي، بيماريهاي اعصاب، بيماريهاي داخلي، بيماريهاي عفوني گرمسيري، بيماريهاي كودكان، بيماريهاي قلب و عروق، بيهوشي، پرتودرماني، پزشكي اجتماعي، پزشكي هسته اي، پزشكي قانوني، جراحي استخوان ومفاصل، جراحي عمومي، جراحي كليه ومجاري ادراري –تناسلي، جراحي مغزواعصاب، چشم پزشكي، راديولوژي، روانپزشكي، زنان و زايمان، طب اورژانس، طب كار، گوش‌ وحلق‌ و بيني‌ و جراحي ‌سر و گردن، پزشکی دکترای عمومی، ايمونولوژي پزشكي، باكتري شناسي پزشکی، بيوشيمي باليني، ژنتيك پزشكي، علوم تشريحي، فارماكولوژي، فيزيك پزشكي، فيزيولوژي پزشکی، آنكولوژي، اتولوژي و نورواتولوژي، اروانكولوژي، ارولوژي اطفال، استرابيسم، اينترونشنال كارديولوژي، پريناتولوژي، پيوند كليه، جراحي سر و گردن، جراحي عروق، قرنيه، گلوكوم، مراقبتهاي ويژه پزشكي، نازائي، ويتره ورتين، درماتوپاتولوژي، جراحي سرطان، رينولوژي، اعصاب اطفال، ايمونولوژي و آلرژي اطفال، بيماريهاي ريه، بيماريهاي قلب اطفال، بيماريهاي قلب و عروق، جراحي اطفال، جراحي قفسه صدري، جراحي قلب و عروق، جراحي‌پلاستيك ترميمي و سوختگي، خون وسرطان وبالغين، روانپزشكي اطفال، روماتولوژي، عفوني اطفال، غدد اطفال، غدد درون ريز و متابوليسم، كليه اطفال، گوارش اطفال، گوارش داخلي، نفرولوژي، نوزادان، آموزش پزشكي، ايمونولوژي پزشكي، بيوشيمي باليني، ژنتيك انساني، سم شناسي عمومي، علوم تشريحي، فيزيك پزشكي، مهندسي پزشكي، ميكروب شناسي پزشکی و غیره می باشد، را می توانیم  بصورت کاملا تخصصی و ویژه انجام دهیم.

 از مزیت های ما پاسخگویی سریع، سرعت عمل بالا و آنلاین بودن تمام کارهای مربوطه می باشد. مهمتر از همه اینکه اداره کنندگان  این سایت همانند خود شما افراد تحصیلکرده در مقاطع تحصیلات تکمیلی بوده و شما بهتر می توانید با ما در ارتباط باشید و درک بهتری از همدیگر داشته باشیم. در پایان امید داریم تا با تاسیس این موسسه توانسته باشیم خدمتی در خور شما عزیزان انجام دهیم و رضایت شما را که هدف نهایی، ماست بدست آورده باشیم.

موفق باشید

 

همین حالا سفارش ترجمه پزشکی خود را ثبت کنید