امروز : 1398/12/1

ترجمه تخصصی متن زیست شناسی


ترجمه تخصصی متن زیست شناسی

 

با سلام

از گذشته تاکنون یکی از مشکلات ما و شما دانشجویان عزیز ترجمه سلیس و روان متون تخصصی رشته هایمان به زبان فارسی و بالعکس بوده است.

 آیا به دنبال ترجمه روان و قابل فهم از متون خود هستید؟ آیا می خواهید متون شما توسط دانشجویان تحصیل کرده در رشته خودتان ترجمه شود؟ آیا همیشه با این مشکل روبرو بوده اید که ترجمه متون شما مورد تایید اساتید شما قرار گیرد؟ آیا همیشه دغدغه برگرداندن مقاله  فارسی به زبان انگلیسی به منظور به چاپ رساندن در ژورنالهای خارجی را دارید؟ آیا به دلیل همزمانی اشتغال به کار و تحصیلتان، زمان مناسب برای ترجمه، تایپ و سایر خدمات درسهایتان را ندارید؟ دیگر غصه نخورید، موسسه دانشجو آنلاین با داشتن کادری مجرب و بالغ بر 4000 مترجم متخصص در رشته های گوناگون تحصیلی، این امکان را برای شما دانشجویان عزیز فراهم آورده است که بدون هیچگونه نگرانی و استرسی، تمامی کارهای مربوط به تایپ ، ترجمه و غیره را به ما بسپارید.

موسسه دانشجو آنلاین به منظور کمک به شما دانشجویان عزیز و صرفه جویی در وقت تان اقدام به حرکت در این مسیر نمود و یکی از خدمات مربوط به موسسه  در ارتباط با ترجمه تخصصی  متون  مربوط به رشته های مختلف در مدارس و دانشگاهها و مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد.

لذا شما دانش آموزان  و دانشجویان گرامی در هر ساعتی از شبانه روز می توانید سفارش خود را در سایت مورد نظر ثبت کنید و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید . یکی از خدمات آنلاین در این مجموعه در ارتباط با ترجمه متون تخصصی رشته های زیست شناسی می باشد. همانطور که می دانید رشته زیست شناسی شامل گرایشهای مختلف اعم از زیست شناسی گیاهی ، زیست شناسی جانوری، زیست شناسی دریا، زیست شناسی سلولی و مولکولی، میکروبیولوژی(پزشکی، عمومی)، محیط زیست، علوم آزمایشگاهی، ژنتیک(پزشکی، انسانی، مولکولی) منابع طبیعی ، مهندسی کشاورزی ، بیوفیزیک ، بیوشیمی، بیوشیمی بالینی، حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین ، علوم تشریحی ، علوم تغذیه، علوم بهداشتی در تغذیه، فیزیولوژی، قارچ شناسی پزشکی، ویروس شناسی پزشکی، خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون، سم شناسی ،نانوتکنولوژی پزشکی، بیوتکنولوژی( پزشکی، دارویی،میکروبی) رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی، انگل شناسی، ایمنی شناسی، پرستاری، مامایی، و غیره می باشد.

موسسه دانشجو آنلاین افتخار دارد که با ترجمه  روان و تخصصی متون مربوط به گرایشهای مختلف ذکر شده  از زبان لاتین (انگلیسی)به فارسی و زبان فارسی به انگلیسی  و همچنین از چندین زبان زنده دنیا به فارسی و بالعکس  توسط مترجمین مجرب و تحصیل کرده در همین رشته ها، به بهترین نحو به شما دانشجویان عزیز یاری رساند.

موفق باشید

 

همین حالا سفارش ترجمه زیست شناسی خود را ثبت کنید