امروز : 1398/12/1

ترجمه تخصصی متن حقوق


ترجمه تخصصی متن حقوق

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید و دانشجویان رشته حقوق

بطور حتم همه ما حتی به مقدار کم ، با کاربرد های رشته حقوق در زندگی روزمره مان سرو کار داشتیم.

همانطور که مطلع هستید رشته حقوق شامل گرایشهای مختلفی مانند حقوق عمومی، حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق بین الملل، حقوق بشر، حقوق مالکیت فکری، حقوق خانواده(معارف اسلامی و حقو ق)، حقوق محیط زیست، حقوق تجارت بین الملل، حقوق تجارت اقتصادی بین المللی، حقوق اقتصادی، حقوق مالی-اقتصادی، حقوق کیفری اطفال و نوجوانان، حقوق تجارت الکترونیکی، حقوق فناوریهای زیستی، حقوق ثبت اسناد و املاک، کاداستر در نظام اطلاعاتی ثبت املاک، سردفتری اسناد رسمی می باشد.

 رشته حقوق بین الملل یکی از گرایشهای مهم این رشته است و امروزه دانشجویان زیادی در رشته حقوق به سمت این گرایش رفته و در آن تحصیل می نمایند.

مسلما همه دانشجویان رشته حقوق  به منظور انجام تحقیقات، پروژه ها، پژوهشها، سمینارها و کنفرانسهای خود در کلاس درس و یا همایشهای مختلف نیاز دارید تا از نتایج پژوهشهای دیگران در سایر کشورها هم استفاده نمایید و همچنین نتایج پژوهشهای خود را در مجلات ISI، ISC، علمی پژوهشی و غیره درج نمایید. همه این کارها نیاز به تخصص ویژه دارد، چرا که ترجمه تخصصی و درست متون شماست که باعث می شود بدون کمترین اشکالی، مقالات شما در بهترین مجلات دنیا چاپ شوند.

بدین منظور شما عزیزان می توانید برای برگرداندن زبان مقالات خود از فارسی به انگلیسی و بالعکس و همچنین تبدیل آنها به چندین زبان زنده دیگر دنیا، از موسسه دانشجو آنلاین بهره ببرید. این موسسه با دارا بودن تعداد زیادی از نخبگان علم و دانش کشور که در زمینه علمی خودتان تحصیل کرده اند و مهارت ویژه ای در ترجمه تخصصی رشته مد نظر شما دارند، سعی داشته تا کمی از سختی ها و مشکلات مسیر شما را کاهش دهد و یک پشت گرمی خوبی برای شما سروران باشد.

شما سروران حتی می توانید به منظور ترجمه تخصصی کتب، مقالات مورد نیاز برای انجام پایان نامه، مجلات و یا سایر متون تخصصی رشته حقوق و گرایشهای آن، از خدمات موسسه استفاده نمایید. اگر به دنبال ترجمه تخصصی حقوق و گرایشهای آن، با قیمت مناسب، کیفیت بالا، ترجمه تخصصی، آنلاین بودن خدمات، قیمت گذاری سریع و غیره می باشید، درست آمدید و شما هم اکنون می توانید با ثبت سفارش خود در سایت موسسه (www.daneshjoonline.net) بسرعت از فاکتور قیمت خود با خبر شوید و کار خود را به ما بسپارید.

در پایان امیدواریم که با تحویل یک ترجمه تخصصی و با کیفیت بالا به شما عزیزان، باعث شویم که علاوه بر رضایت خودتان، آنرا به دوستان خود هم پیشنهاد نمایید و همگی شما سروران از امتیازات موسسه بهره مند شوید.