امروز : 1398/12/3

ترجمه تخصصی متن کشاورزی


ترجمه تخصصی متن کشاورزی

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دانشجویان و اساتید رشته مهندسی کشاورزی

شاید کمتر کسی باشد که از اهمیت رشته مهندسی کشاورزی و کاربرد آن در هر کشوری بی خبر باشد.بر کسی پوشیده نیست که امروزه فناوریهای نوین بکار گرفته شده در صنعت کشاورزی  و تامین غذای میلیاردها نفر انسان و موجودات زنده دیگر در دنیا همگی ناشی از  تلاش بی وقفه و روزمره مهندسین، پژوهشگران و صنعت گران این رشته می باشد.

با توجه به کمبود منابع آبی، خاک حاصلخیز و سایر موارد، نیاز است تا امروزه همه کشورها از جمله کشور عزیزمان ایران، خود را با صنعت مدرن و روز دنیا در زمینه کشاورزی به منظور صرفه جویی در انرژی های مورد نیاز، همگام نماید.

بهمین دلیل نیاز است تا همه صنعتگران، پژوهشگران، اساتید و دانشجویان این رشته به منظور کسب آگاهی از اطلاعات روز دنیا با مقالات، کتب، مجلات و تکنولوژی روز دنیا در ارتباط باشند و همچنین بتوانند فناوریهایی که خودشان بدست آوردند را نیز بصورت مقاله، کتاب و یا مجله و غیره به دسترس سایر کشورها و ملل مختلف برسانند، تا سایر اساتید، دانشجویان و پژوهشگران در کشورهای دیگر نیز از نتایج این پژوهشها استفاده لازم را ببرند.

بدین منظور موسسه دانشجو آنلاین (www.daneshjoonline.net)  با دارا بودن کادری مجرب و متخصص از مترجمین طراز اول کشور، سعی در ایجاد پاسخگویی سریع و تخصصی تخصصی به شما دانشجویان و اساتید عزیز نموده است. شما عزیزان می توانید متون تخصصی رشته کشاورزی را به منظور برگرداندن آن از زبان انگلیسی به فارسی و یا بالعکس و همچنین برگرداندن آن به چندین زبان زنده دیگر دنیا با موسسه دانشجو آنلاین در ارتباط باشید، تا این موسسه هم بتواند به عنوان یک پل ارتباطی تخصصی در این زمینه  به شما یاری رساند. چرا که مترجمین این موسسه بصورت تخصصی در همین رشته ها تحصیل کرده اند و می توانند یک ترجمه با کیفیت بالا را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

در پایان امیدمان به خداون متعال است تا بتوانیم با مدیریت صحیح این مجموعه، علاوه بر در اختیار قرار دادن خدمات ویژه به شما عزیزان، بتوانیم در پیشرفت صنعت کشاورزی در کشورمان و حرکت رو به جلو در این زمینه، هر چند به مقدار کم، با شما عزیزان سهیم باشیم.