امروز : 1398/12/1

ترجمه تخصصی متن شیمی


ترجمه تخصصی متن شیمی

با سلام و خیر مقدم خدمت همه شیمیدان محترم

رشته شیمی و گرایشهای آن از دیر باز علاقه­ مندان زیادی را به خود جذب نموده است و دانشجویان زیادی در سرتاسر دنیا مشغول تحصیل در این رشته جذاب می ­باشند. در ایران هم دانشمندان بزگی در علم شیمی وجود داشتند، از جمله زکریای رازی که خدمت بزرگی به جامعه جهانی نموده­ اند.

رشته شیمی یک رشته کاربردی می­باشد و در اکثر کشورها، همه دانشجویان، اساتید و دانشمندانی که در این زمینه فعالیت می­ کنند، به منظور آداپته نمودن و همگام کردن خود با علم روز شیمی در دنیا، نیاز به مطالعه دقیق و تخصصی کتب، مجلات، مقالات و رفرنسهای سایر کشورها دارند و مطالعه دقیق این منابع جز با ترجمه تخصصی و قابل فهم این رفرنس ها، مسیر نمی­ شود.

به همین دلیل مؤسسه دانشجو آنلاین تصمیم گرفت تا با تشکیل یک مجموعه متخصص و حرفه­ ای، متشکل از افراد تحصیلکرده و مجرب در ارتباط با رشته شیمی و گرایشهای آن (شامل شیمی محض، شیمی کاربردی و غیره)، بتواند خدمتی هرچند ناچیز به شما سروران گرامی نماید.

همچنین شما عزیزان می­توانید به منظور ترجمه کتاب لاتین از انگلیسی به فارسی و چاپ نمودن آن به اسم خودتان، ترجمه مقاله شیمی، ترجمه تخصصی شیمی(متون و دروس)، ترجمه تخصصی متون مربوط به گرایشهای رشته شیمی، ترجمه مفهوم و خوانا از مقالات خود و ترجمه هر نوع رفرنسی که به شما در بحث ترقی و پیشرفت­تان در علم شیمی کمک می­نماید، با ما در ارتباط باشید.

مؤسسه دانشجو آنلاین قادر است هم ترجمه انگلیسی به فارسی شیمی و گرایشهای آن و هم ترجمه فارسی به انگلیسی آن را بصورت تخصصی در اختیارتان قرار دهد. حتی شما عزیزان می­توانید، مقاله استخراج شده از پایان­نامه خود را به  مؤسسه بسپارید تا آنرا برایتان به زبان انگلیسی به منظور چاپ در ژورنالهای خارجی، برگرداند.

اگر تعهد بالا، قیمت مناسب، سرعت عمل بالا، کیفیت عالی، برایتان مهم است، همین الان می­توانید شما هم یکی از چندین هزار کاربر مؤسسه دانشجو آنلاین شوید و از مزایای آن بهره مند شوید. در پایان امیدواریم که توانسته باشیم از میزان خستگی شما عزیزان، هر چند به میزان اندک کاسته باشیم و کمک بزرگی را در مسیر رسیدن به هدفتان برداشته باشیم.

 

همین حالا سفارش ترجمه شیمی خود را ثبت کنید