امروز : 1398/12/1

ترجمه تخصصی متن فقه و علوم اسلامی


ترجمه تخصصی متن فقه و علوم اسلامی

عرض ادب و احترام، خدمت اساتید و دانشجویان رشته فقه و علوم اسلامی

فقه و علوم اسلامی یکی از رشته­ های پرطرفدار در بین دانشجویان علوم ­انسانی می­باشد. در کشورمان این رشته هم در دانشگاه­های مختلف کشور و هم در حوزه­های علمیه تدریس می­شود و یکی از رشته­ های تأثیرگذار در پرورش انسان­های عالم و دیندار می­باشد. دانشجویان و اساتید این رشته نقش حساسی در تبلیغ دین اسلام در سرار جهان دارند و نیاز است دانسته­ های خود را به سایر زبان­ها نیز ترجمه نمایند تا کل مردم دنیا به­ ویژه مسلمانان را از پیشرفت­های علمی خود مطلع سازند.

در این زمینه ترجمه دقیق متون رشته فقه و علوم اسلامی از زبان فارسی به عربی و زبان فارسی به انگلیسی و همچنین زبان انگلیسی به فارسی و عربی به فارسی، اهمیت ویژه­ای دارد. رشته فقه و علوم اسلامی در دانشگاه­ها و حوزه علمیه کشورمان شامل گرایش­های مختلفی مانند  علوم قرآن و حدیث، فقه و مبانی حقوق اسلامی، فقه شافعی، فلسفه و کلام اسلامی، ادیان و عرفان، تاریخ فرهنگ و تمدن ملل اسلامی و غیره می­باشد.

به همین دلیل مؤسسه دانشجوآنلاین به ­منظور تسهیل در کار شما سروران گرامی، به یاری خداوند متعال با تشکیل یک مجموعه کاملاً تخصصی، ترجمه ای با کیفیت بالا را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد. هرگونه ترجمه تخصصی در ارتباط با متون رشته فقه و علوم اسلامی و گرایش­های آن، جزء تخصص و حرفه ماست و شعار ما کیفیت بالای کار است که در عمل ثابت می­ شود.

 

سفارش خود را همین حالا ثبت کنید