امروز : 1398/12/1

ترجمه تخصصی متن معماری


ترجمه تخصصی متن معماری

 

عرض ادب و احترام خدمت همه دانشجویان و اساتید معماری

رشته معماری سابقه طولانی در ایران دارد. بناهای تاریخی موجود در سرزمین ما نشان از وجود معماری بسیار پیشرفته و با قدمت زیاد در کشورمان دارد. ایران از گذشته تاکنون در بحث معماری، به­ ویژه معماری اسلامی حرف­های زیادی داشته است و امروز نیز بسیاری از بناهای زیبای جهان که به ­دست معماران هنرمند ایران ساخته شده است، مورد بازدید گردشگران خارجی در کشورمان قرار می­گیرند.

با توجه به این سابقه طولانی، نیاز است که توجه بیشتری به این عزیزان به­ منظور پیشرفت و ترقی در این سرزمین اختصاص یابد. دانشجویان، اساتید و معماران این خطه، به­ منظور خلق آثار و بناهای زیبا، علاوه­ بر استفاده از معماری قدیمی ایرانی و معماری اسلامی، باید با علم درحال پیشرفت معماری در دنیا نیز آشنا شوند تا بتوانند آثار ترکیبی زیبایی پدید آورند.

همانطور که می­دانید رشته معماری دارای گرایش­های مختلفی مانند معماری، معماری منظر، مدیریت پروژه و ساخت، طراحی شهری، برنامه ریزی شهری، تکنولوژی معماری، انرژی معماری، مرمت ابنیه سنتی، مطالعات معماری ایران، معماری اسلامی و غیره می­باشد و دانشجویان زیادی در کشورمان مشغول به تحصیل در این رشته و گرایش­های آن هستند.

شما دانشجویان عزیز به ­منظور تحقیق در معماری بناهای کشورهای دیگر و یا همگام شدن با علم مدرن معماری در دنیا، نیاز دارید تا از رفرنس­های خارجی مانند کتب(کتابها)، مقالات، مجلات و سایر منابع­ استفاده نمایید.

از اینرو مؤسسه دانشجوآنلاین به­ منظور کمک تخصصی به شما عزیزان در ترجمه رفرنس­ها و منابع شما، آمادگی لازم را داشته و سعی کرده است با گردآوری بهترین مترجمین کشور در این زمینه، بتواند خدمت ناچیزی به شما عزیزان نماید.

اگر کیفیت ترجمه برایتان مهم است و فهم خوب و تخصصی مدنظر شما می­باشد، پس درنگ نکنید و کار را به مؤسسه دانشجوآنلاین بسپارید تا علاوه ­بر یک ترجمه خوب و تخصصی از مزایای دیگر مؤسسه مانند پاسخگویی سریع، تعهد کاری، آنلاین بودن کامل ارتباط، صرفه­ جویی در هزینه و وقت، قیمت مناسب و... برخوردار شوید.

در پایان امیدواریم، حتی یکبار هم که شده با مؤسسه دانشجو آنلاین ارتباط برقرار کنید و بعد از آن نظر خود را در ارتباط با ما اعلام نمایید، مطمئن باشید که بسیاری از شما عزیزان، راضی و خشنود خواهید بود و تبلیغ ما را نیز به دوستانتان خواهید نمود.