امروز : 1398/12/1

تایپ فرمول


تایپ فرمول

 

 

کار را به کاردان بسپارید و حرفه‌ای عمل کنید.

تایپ فوری فرمول

تایپ فرمول بصورت آنلاین

با دانشجوآنلاین  به در بسته نمی‌خورید!

 

حتما براي شما هم پيش آمده که بخواهيد فرمول‌هاي رياضي، فيزيک، شیمی و ... را تايپ کنيد، اگر در اين کار مبتدي باشيد حتما از سختي تايپ کلافه مي‌شويد.

دانشجوآنلاین با افتخار اعلام می‌کند که نیاز ضروری مخاطبان را تشخیص داده و آماده ارائه خدمت می‌باشد. یکی دیگر از مهم‌ترین خدمات دانشجو آنلاین تایپ تخصصی فرمول‌های ریاضی، فیزیک، شیمی و... با حرفه‌ای‌ترین تایپیست‌ها در زمینه تایپ فرمول بسیار سریع و ارزان برای دانشجویان و اساتید و ناشران می‌باشد.

یکی از مشکل‌ترین کارها در زمینه تایپ و نگارش کامپیوتری که بسیاری از استادان و معلمان شاید وقت انجام آن را نداشته باشند، تایپ فرمول‌های ریاضیات، فیزیک، شیمی و... می‌باشد. که بسیار زمان‌بر بوده و نیاز به ابزار و متخصصین حرفه‌ای در این زمینه دارد. دانشجو آنلاین مفتخر است که با داشتن متخصصین و خبره‌های تایپ در فرمول‌نویسی حلال مشکلات شما باشد. سفارش تایپ فرمول خود را به ما بسپارید و در کمترین زمان ممکن متن تایپ شده خود را تحویل بگیرید.

یکی از راههای تایپ فرمول و مطالب علمی و فنی شما، استفاده از خدمات دانشجوآنلاین می‌باشد.

از جمله مهم‌ترین خدمات این موسسه در تایپ فرمول:

تایپ فرمول‌های ساده و پیچیده با نرم‌افزار MathType بصورت فوری

تایپ فرمول پیشرفته و تخصصی: ماتریس،  انتگرال و....

تایپ فرمول‌های دست نویس، جزوات، کتاب، پایان نامه و....

رسم نمودارهای پیچیده با نوین‌ترین نرم‌افزارها (Matlab, Visio,….) تحویل فوری و بصورت فرمت مورد نظر شما

تایپ تخصصی شامل فرمول نویسی، ترسیم نمودار،جدول و شکل صورت خواهد پذیرفت. در این نوع سرویس، تنها کافیست سفارش خود را در سایت موسسه ثبت نمایید. به بیان ساده‌تر برای ارسال متن خود می‌توانید آنرا اسکن نموده، با تلفن همراه عکس برداری کرده و یا از دوربین دیجیتال کمک بگیرید.

تایپ فرمول با پرداخت هزینه کمتر و کیفیت بهتر

 

 

همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید تا کمتر از 15 دقیقه فاکتور شما صادر گردد